Řemeslná výroba
řeznictví se věnujeme od 1992
Online objednávka
zboží vám rezervujeme k vyzvednutí
Naprosto čerstvé
pod to se podepíšu
Tradiční receptury
prověřeno 4 generacemi Aulických
Uzeniny
klbs
104,70 Kč

Klobásu balíme po 2 ks, které váží dohromady cca. 300g.  Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při expedici. Cena je 349 Kč/kg.  

70
parkynext
Vídeňské párky - 6 ks
Skladem (>5 balení)
174,50 Kč

Párky balíme po 6 ks, které váží dohromady cca. 500g.  Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při expedici. Cena je 349 Kč/kg.  

125
Detail
Jalapeňo párky - 6 ks
Skladem (5 balení)
174,50 Kč

Párky balíme po 6 ks, které váží dohromady cca. 500g.  Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při expedici. Cena je 349 Kč/kg.  

72
aulickych
104,70 Kč

Klobásu balíme po 2 ks, které váží dohromady cca. 300g.  Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při expedici. Cena je 349 Kč/kg.  

344
Naše Taliány - 4 ks
Naše Taliány - 4 ks
Skladem (>5 balení)
174,50 Kč

Taliány balíme po 4 ks, které váží dohromady cca. 500g.  Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při expedici. Cena je 349 Kč/kg.  

293
aulickych
Šunková klobása - 2 ks
Skladem (>5 balení)
104,70 Kč

Klobásu balíme po 2 ks, které váží dohromady cca. 300g.  Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při expedici. Cena je 349 Kč/kg.  

66
Vepřové maso
Vepřová krkovice - 0,8 kg
Vepřová krkovice - 0,8 kg
Skladem (>5 balení)
239,20 Kč

Krkovici balíme po cca. 0,8 kg. Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při expedici. Cena je 299 Kč/kg.  

81
Vepřový bok - 0,8 kg
Vepřový bok - 0,8 kg
Skladem (5 balení)
199,20 Kč

Bok balíme po cca. 0,8 kg. Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při expedici. Cena je 249 Kč/kg.  

85
veprlmlt
Vepřové mleté - 1 kg
Skladem (5 balení)
229 Kč

Mleté balíme po cca. 1 kg. Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při expedici. Cena je 229Kč/kg.  

109
Vepřová panenka - 0,4-0,5 kg
174,50 Kč

Panenku balíme po 1ks o váze cca. 0,4-0,5kg. Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při expedici. Cena je 349 Kč/kg.  

80
Vepřová kýta - 0,8 kg
Vepřová kýta - 0,8 kg
Skladem (5 balení)
199,20 Kč

Kýtu balíme po 0,8 kg. Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při expedici. Cena je 249 Kč/kg.  

83
Vepřová pečeně s kostí - 0,3 kg
89,70 Kč

Pečeni balíme po 1 ks. Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při expedici. Cena je 299 Kč/kg.  

113
Hovězí maso
FEB9517
Rump steak - 2ks
Skladem (4 balení)
270 Kč

Steaky balíme po 2 ks. Váha je cca. 0,5 kg. Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při expedici. Cena je 540 Kč/kg.  

286
ribeye
Rib-eye steak
Skladem (5 balení)
380 Kč

Steaky balíme po 1 ks. Váha je cca. 0,4 kg. Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při expedici. Cena je 950Kč/kg.  

76
ribeye
Hovězí roštěná - 1 kg
Skladem (5 balení)
650 Kč

Hovězí roštěná v kuse balená po cca. 1 kg Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při expedici. Cena je 650 Kč/kg.  

115
nízkej
Sirloin steak
Skladem (>5 balení)
380 Kč

Steaky balíme po 1 ks. Váha je cca. 0,4 kg. Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při expedici. Cena je 950 Kč/kg.  

74
Drůbež
prssa
Kuřecí prsa - 2 ks
Skladem (>5 balení)
179,50 Kč

Kuřecí prsa s kůží balíme po 2 ks o cca. 0,5 - 1 kg hmotnosti. Vždy záleží na celkové velikosti kuřete z Loužné. Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při...

87
kridla
Kuřecí křídla - 5 ks
Skladem (5 balení)
94,50 Kč

Kuřecí křídla balíme po 5 ks o cca. 0,5 - 0,8 kg hmotnosti. Vždy záleží na celkové velikosti kuřete z Loužné. Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti...

89
stehnoo
Kuřecí stehna - 2 ks
Skladem (>5 balení)
124,50 Kč

Kuřecí stehna balíme po 2 ks o cca. 0,5 - 1 kg hmotnosti. Vždy záleží na celkové velikosti kuřete z Loužné. Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při...

88
kurat
Kuře celé
Skladem (5 balení)
549,70 Kč

Kuře celé váží dle týdne porážky v průměru cca. 2,5-3kg. Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při expedici. Cena je 239 Kč/kg.  

86
skelet
Kuřecí skelet - 1 ks
Skladem (>5 balení)
38,70 Kč

Kuřecí skelet balíme po 1 ks o cca. 0,3 kg hmotnosti. Přesná cena bude upravena podle skutečné navážené hmotnosti při expedici. Cena je 129 Kč/kg.  

90

Informace k online objednávkám

Vážení zákazníci,

objednávky přes e-shop přijímáme vždy od pátku 12:00 do středy do 12:00.

Díky tomu pro vás můžeme vše pečlivě připravit a zajistit čerstvé maso a uzeniny v nejlepší možné kvalitě.

Pokud chcete nakoupit mimo čas online objednávek, zastavte se prosím přímo na naší prodejně. Rádi vám poradíme s výběrem a připravíme zboží podle aktuální nabídky.